Mediese projek Mediese toerusting vervaardiger!
Taal

China 200 hospitaalbedkaste aan vervaardigers in Thailand - MeCan Medical

2020/11/05

MeCan Medical China 200 Hospitaalbedkaste aan Thailand-vervaardigers - MeCan Medical, MeCan bied professionele diens, ons span is goed versorg, ons is baie professioneel en ons sal die beste diens aan jou lewer.Stuur jou navraag

Guangzhou MeCan Medical Limited is 'n professionele vervaardiger en verskaffers van mediese en laboratoriumtoerusting. Vir meer as tien jaar is ons betrokke by die verskaffing van mededingende prys- en kwaliteitprodukte aan baie hospitale en klinieke, navorsingsinstellings en universiteite.


Ons stel ons kliënte tevrede deur omvattende ondersteuning, aankoopgerief en betyds na-verkope diens te bied, en ons is gereed om meer en meer kliënte in die wêreld te bedien, maak nie saak of jy verspreider of eindgebruiker is nie, ons is gretig om met jou saam te werk en te wees jou langtermyn vennoot. Ons het meer as 500 kliënte in Thailand.


MeCan Medies is professioneel ontwerp. Die ontwerp sluit materiaalontwerp, stelselontwerp, meganiese ontwerp en komponentstruktuurontwerp in.

Gereelde vrae

1. Tegnologie R& D
Ons het 'n professionele R&D-span wat voortdurend produkte opgradeer en innoveer.
2. Kwaliteitsbeheer (QC)
ons het 'n professionele gehaltebeheerspan om te verseker dat die finale slaagsyfer 100% is.
3.Wat is jou na-verkope diens?
Ons bied tegniese ondersteuning deur gebruikshandleiding en video; Sodra u vrae het, kan u ons ingenieur se vinnige antwoord per e-pos, telefoonoproep of opleiding in die fabriek kry. As dit 'n hardewareprobleem is, sal ons binne die waarborgtydperk vir jou onderdele gratis stuur, of jy stuur dit terug, dan herstel ons gratis vir jou.

Voordele

1.OEM/ODM, aangepas volgens u vereistes.
2. Elke toerusting van MeCan word deur streng kwaliteit inspeksie geslaag, en die finale geslaagde opbrengs is 100%.
3. Meer as 20 000 kliënte kies MeCan.
4.MeCan bied professionele diens, ons span is goed versorg

Oor MeCan Medical

Guangzhou MeCan Medical Limited is 'n professionele vervaardiger en verskaffer van mediese en laboratoriumtoerusting. Vir meer as tien jaar is ons betrokke by die verskaffing van mededingende prys- en kwaliteitprodukte aan baie hospitale en klinieke, navorsingsinstellings en universiteite. Ons stel ons kliënte tevrede deur omvattende ondersteuning, aankoopgerief en betyds na-verkope diens te bied. Ons vernaamste produkte sluit in ultraklankmasjien, gehoorapparaat, KPR-poppe, X-straalmasjien en bykomstighede, vesel- en video-endoskopie, EKG&EEG-masjiene, Narkosemasjiene, Ventilators, Hospitaalmeubels, Elektriese Chirurgiese Eenheid, Operasietafel, Chirurgiese Ligte, Tandheelkundige Stoele en Toerusting, Oogheelkunde- en KNO-toerusting, Noodhulptoerusting, Lykshuis-verkoelingseenhede, Mediese Veeartsenykundige Toerusting.Stuur jou navraag