Medicinski projekat Proizvođač medicinske opreme!
Jezik

Prilagođene automatske plastične PET male boce proizvođača mašina za punjenje bezalkoholnih pića iz Kine | MeCan Medical

POŠALJITE UPIT

Primjenjive industrije: proizvodni pogon, hrana& Fabrika pića, linija za proizvodnju gaziranih pića

Primjena: Piće

Vrsta pakovanja: boce

Materijal pakovanja: Plastika

Automatski Grade: Automatski

Tip pogona: Električni

Napon: 220V/380V

Mjesto porijekla: Guangdong, Kina

Naziv robne marke: MeCan Medical

Kapacitet proizvodnje: 1000-12000 BPH

POŠALJITE UPIT

Automatska plastična PET mašina za punjenje bezalkoholnih pića  u poređenju sa sličnim proizvodima na tržištu, ima neuporedive izvanredne prednosti u pogledu performansi, kvaliteta, izgleda, itd., i uživa dobru reputaciju na tržištu. MeCan Medical sažima nedostatke iz prošlosti proizvode, te ih kontinuirano poboljšava. Specifikacije automatske plastične PET male boce za punjenje bezalkoholnih pića mogu se prilagoditi vašim potrebama.


Pošaljite upit

Potpuno automatska mašina za punjenje gaziranih pića za gazirana pića


Opis proizvoda

Ovaj monoblok za punjenje punjenja MCGX serije koristi se u proizvodnji svih vrsta gaziranih pića sadržanih u PET bocama. Pranje, punjenje i zatvaranje su integrisani u jednu mašinu, naučni dizajn mašine, lep izgled, potpuna funkcija, praktično održavanje i visoka automatizacija.


Karakteristike

(1) Dizajn stezanja uskog grla za vješanje čini cijelu proizvodnu liniju stabilnijom tokom radnog procesa i također izbjegava kvarove uzrokovane razlikama u debljini i visini boce. Ovaj dizajn također dramatično smanjuje potreban broj promjenjivih dijelova, čini promjenom vrsta boca praktičnijim. 

(2) Uvedene su napredne tehnologije iz Nemačke i Italije. U ovoj mašini se koristi izobarična tehnologija punjenja. Punjenje je brzo i količina tečnosti se može precizno kontrolisati. Takođe. Rezervoar za piće je potpuno zatvoren i CIP interfejs je instaliran. 

(3) Magnetski obrtni moment se koristi za zatvaranje vijaka, a snaga zatvaranja vijaka može se podešavati bez stepena. Zatvaranje je pouzdano i ne oštećuje čepove. 

(4) Horizontalni vrtložni uređaj za upravljanje kapom snage vjetra koristi se kako bi se izbjeglo oštećenje površine poklopca. A kada postoji nedostatak čepova u rezervoaru za skladištenje čepova, poklopci će se automatski napajati. 

(5) U ovoj mašini su usvojene napredne tehnologije, kao što su ekran osetljiv na dodir čovek-mašina interfejs i PLC programska kontrola. 

(6) Svi dijelovi koji imaju direktan kontakt sa napitcima su izrađeni od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika. Kritične električne komponente su od poznatih međunarodnih kompanija, kao što su Mitsubishi, Omron da spomenemo samo neke.


Odaberite svoju proizvodnju po satu:

MCGX-2K Mašina za punjenje vode za pranje boca, 1000-2000 boca na sat.

MCGX-3K Mašina za punjenje vode za pranje boca, 2000-3000 boca na sat.

MCGX-5K Mašina za punjenje vode za pranje boca, 4000-5000 boca na sat.

MCGX-8K Mašina za punjenje vode za pranje boca, 6000-8000 boca na sat.

MCGX-10K Mašina za punjenje vode za pranje boca, 8000-10000 boca na sat.

MCGX-12K Mašina za punjenje vode za pranje boca, 10000-12000 boca na sat.

MCGX-15K Mašina za punjenje vode za pranje boca, 13000-15000 boca na sat.


Glavni tehnički parametri

StavkaMCGX-2KMCGX-3KMCGX-5KMCGX-8KMCGX-10KMCGX-12K
Kapacitet proizvodnje (boca/po satu)1000-20002000-30004000-50006000-80008000-1000010000-12000
Pritisak punjenja (mapa)≤0,4
Bottle TypePrečnik boce: 50-100 mm  Visina: 150-320 mm  Zapremina: 330-1500ml
Cap ShapePlastični čep na vijak
Pritisak izvora plina (Mpa)0.6
Potrošnja gasa0.40.40.60.60.60.6
Glava za pranje81418243232
Glava za punjenje81218243232
Glava za zatvaranje3568810
Snaga glavnog motora (KW)3.24.65.46.48.511
Ukupna težina (KG)200026003500520065008000
Veličina pakovanja (mm)2200*1200*20002450*1650*21002600*1800*21003000*2200*24004000*2200*24004100*2700*2600


Odaberite ili prilagodite boce koje želite:

Detalji Slike


Druga proizvodna linija vode:


Izložbeni prostor naše RO mašine:

  

  

Prednosti kompanije

01
MeCan pruža rješenja na jednom mjestu za nove bolnice, klinike, laboratorije i univerzitete, pomogao je u osnivanju 270 bolnica, 540 klinika, 190 veterinarskih klinika u Maleziji, Africi, Evropi, itd. Možemo uštedjeti vaše vrijeme, energiju i novac.
02
Više od 20000 kupaca bira MeCan.
03
MeCan se fokusira na medicinsku opremu preko 15 godina od 2006.


Često postavljana pitanja o

P:

Koja je vaša garancija za proizvode?     

O:

Više od 12 mjeseci besplatno

P:

Koje je vaše vrijeme isporuke proizvoda?     

O:

40% naših proizvoda je na zalihama, 50% proizvoda treba 3-10 dana za proizvodnju, 10% proizvoda treba 15-30 dana za proizvodnju.

P:

Kontrola kvaliteta (QC)     

O:

imamo profesionalni tim za kontrolu kvaliteta kako bismo osigurali da je konačna stopa prolaznosti 100%.

P:

Koji je Vaš rok plaćanja?     

O:

Naš rok plaćanja je Telegrafski prijenos unaprijed, Western Union, MoneyGram, Paypal, Trade Assurance, itd.

P:

Koja je vaša postprodajna usluga?     

O:

Pružamo tehničku podršku putem priručnika za upotrebu i video zapisa, kada imate pitanja, možete dobiti brzi odgovor našeg inženjera putem e-pošte, telefonskog poziva ili obuke u fabrici. Ako se radi o hardverskom problemu, u garantnom roku, mi ćemo Vam besplatno poslati rezervne dijelove, ili ih vratite i mi besplatno popravimo za Vas.


Telefon:
+86 159 8923 0468
Telefon:
+86 20 8483 5259
Veb stranica:
WhatsApp:
WeChat:
+86 159 8923 0468
RO mašina RO Postrojenje za tretman vode RO vodeni sistem Mašina za punjenje bezalkoholnih pića za male boce Mašina za punjenje bezalkoholnih pića Linija za proizvodnju vode
Dodajte komentar
AKO IMATE JOŠ PITANJA, PIŠITE NAM
Samo nam recite svoje zahtjeve, mi možemo učiniti više nego što možete zamisliti.
Odaberite drugi jezik
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Trenutni jezik:Bosanski

Pošaljite upit