aparat mjekësor me rreze x
手机端 banner
PAJISJE MJEKËSORE SHITJE NË TË nxehta

PSE TË ZGJIDHNI MECANMEDICAL

Një nga furnizuesit më pionierë në shërbimin e pajisjeve mjekësore me një ndalesë në Kinë
Guangzhou MeCan Medical Limited është një prodhues dhe furnizues profesional i pajisjeve mjekësore dhe laboratorike.
 
Për më shumë se dhjetë vjet, ne angazhohemi në furnizimin me çmime konkurruese dhe produkte cilësore për shumë spitale dhe klinika, institucione kërkimore dhe universitete.Ne i kënaqim klientët tanë duke ofruar mbështetje gjithëpërfshirëse, komoditet në blerje dhe shërbim pas shitjes në kohë.
Një nga furnizuesit më pionierë në shërbimin e pajisjeve mjekësore me një ndalesë në Kinë
Një nga furnizuesit më të mirë të miratuar nga Gana, Zambia dhe qeveritë e Filipineve
Plotësimi i nevojave për blerje për pajisje mjekësore nga mbi 2000 spitale në mbarë botën
Pjesëmarrja në ndërtimin e spitaleve të ndryshme terciare të klasës A jashtë shtetit
 • Trajnim online
  Trajnim për instalimin, funksionimin dhe mirëmbajtjen e përditshme online.
 • Shërbimi ODM/OEM
  Asnjë kërkesë MOQ për shërbimin ODM/OEM.
 • Gjuhët mbështetëse
  Mbështetur anglisht, spanjisht, frëngjisht dhe kantonez.
 • Shërbimi DDP
  Ofrimi i shërbimit DDP.

PËRPARËSITË TONA

Furnizuesi i Artë për ofrimin e më shumë se 2,000 spitaleve me zgjidhje me një ndalesë
Midis më shumë se 2000 spitaleve / klinikave / universiteteve në mbarë botën me bashkëpunime, ne morëm pjesë në ndërtimin e spitaleve të ndryshme terciare të klasës A jashtë shtetit dhe e bëmë atë një nga furnizuesit më të mirë të miratuar nga qeveritë e Gana, Zambia dhe Filipinet. 
 
Përveç kësaj, ne zgjedhim me rreptësi furnizues për komponentë, duke ndarë të njëjtat me projektet kombëtare të hapësirës ajrore dhe jemi certifikuar nga SGS, TUV, BV si Furnizues i Artë me shërbimet tona gjithëpërfshirëse.
Malavi
Kenia
Madagaskari
Madagaskari
Gana
Kongo
Gana
Gambia
Gambia
Gana
Gana
Kenia
Kenia
Kamerun
Kamboxhia
Kenia
Etiopia
Etiopia
Kamerun
Etiopia
Tajlandë
Malajzia
Tajlandë
Kongo
Filipinet
Filipinet
Benin
Bengalit
Kongo
Filipinet

LAJME E PËRDITUR

2023-03-06
Pikat kryesore në diagnostikimin me ultratinguj të kisteve të mëlçisë

Mëlçia njihet si gjenerali i trupit të njeriut dhe shpesh thuhet se 'ushqimi i mëlçisë është ushqim i jetës', gjë që tregon lidhjen e ngushtë mes mëlçisë dhe shëndetit të njeriut.Si një ultrasonograf, një nga emrat më të shpeshtë për cistet e mëlçisë del gjatë ekzaminimit me ultratinguj.

2023-03-15
Cilat janë masat paraprake për ruajtjen dhe përdorimin e oksigjenit mjekësor?

Cilat janë masat paraprake për ruajtjen dhe përdorimin e oksigjenit mjekësor?Oksigjeni mjekësor është një kimikat i rrezikshëm, punonjësit e kujdesit shëndetësor duhet të forcojnë parandalimin dhe kontrollin e rrezikut të sigurisë, të standardizojnë ruajtjen e oksigjenit mjekësor dhe të përdorin menaxhimin e sigurisë, për të parandaluar aksidentet e sigurisë.I. Analiza e rrezikutOksigjeni ka

2021-07-30
Çfarë është karrigia dentare?

MeCan Medical Professional MCD-218A Furnizimi me Pajisje Dentare Guangzhou Shitja e nxehtë e karriges dentare çmimi Prodhuesit kinezë, çdo pajisje nga MeCan kalon një inspektim të rreptë të cilësisë, dhe rendimenti përfundimtar i kaluar është 100%.

2022-05-24
Si të humbni peshë për qenin tuaj?|MeCan Medical

Vera është koha më e mirë për qentë për të humbur peshë.Për shkak të motit të nxehtë në verë, qentë janë të prirur ndaj temperaturës, gjë që çon në rënie të flokëve dhe humbje të oreksit, por vera është një kohë e mirë për qentë për të humbur peshë.Siç e dimë të gjithë, nëse një qen është i trashë, ai lehtë mund të shkaktojë sëmundje.Për t'i mbajtur qentë të shëndetshëm, ne duhet të zhvillojmë një plan për humbje peshe për qentë obezë.Këtu janë disa këshilla se si të humbni peshë për qenin tuaj.